“Неопалимая Купина” конкурсының район этабы җиңүчеләрен бүләкләү

2019 елның 20 марты, чәршәмбе

Бүген Арча районы мәктәпләренең берсендә күзәтчелек эшчәнлеге һәм профилактик эшләр бүлеге хезмәткәрләре "Бөтенроссия ирекле янгын җәмгыяте" бөтенроссия иҗтимагый оешмасының Татарстан Республикасы бүлеге хезмәткәрләре белән берлектә янгын куркынычсызлыгы өлкәсендә «Неопалимая Купина» балалар-яшүсмерләр иҗаты конкурсының район этабында җиңүче балаларны бүләкләү булды.

Ел саен Татарстан Республикасы "Бөтенроссия ирекле янгын җәмгыяте" тарафыннан үткәрелә торган әлеге конкурс, янгын куркынычсызлыгы өлкәсендә өстәмә белем алу һәм өйрәнү буенча йогынты ясау формаларының берсе буларак, күп еллар дәвамында актуаль булып кала бирә.

Конкурсның район этабында җиңүчеләрне бүләкләү тантанасы тәмамлангач, Арча һәм Әтнә муниципаль районнары буенча күзәтчелек эшчәнлеге һәм профилактик эшләр бүлеге инспекторы Антон Сотов янгын куркынычсызлыгы кагыйдәләрен үтәү турында катнашучылар белән әңгәмә үткәрде, аннан соң барлык белешмәлекләр дә тапшырды.

Конкурсларның район этапларында призлы урыннар алган эшләр конкурс турындагы Нигезләмә нигезендә республика этабына җибәреләчәк.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: