Яңа уку елына әзер!

2019 елның 9 августы, җомга

Балалар өчен янгын куркынычсызлыгы-балалар бакчасында тәрбиячеләрнең һәм ата-аналары зур игътибар бирергә тиешле мөһим мәсьәләләрнең берсе. Критик хәл туган вакытта үз-үзеңне дөрес тоту гомерне саклап калырга мөмкин.

Шулай итеп, 5-9 август көннәрендә Түбән Кама муниципаль районының мәктәпкәчә белем бирү учреждениеләре арасында «мәктәпкәчә белем бирү учреждениеләренең яңа 2019-2020 уку елына әзерлеге» карау-конкурсы узды. Тикшерү вакытында Түбән Кама муниципаль районы буенча күзәтчелек эшчәнлеге һәм профилактик эш бүлеге инспекторлары Татарстан Республикасы Бөтенроссия ирекле янгын сүндерү җәмгыятенең Түбән Кама җирле бүлеге белән берлектә автоматик янгынга каршы саклау системаларының, беренчел янгын сүндерү чараларының, шулай ук янгын вакытында персоналның белемнәренә һәм гамәлләренә аеруча игътибар иттеләр.

Әхмәтова Гүзәл Зифкат кызы- Түбән Кама Янгынга каршы пропаганда һәм иҗтимагый элемтәләр үзәге методисты

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: