октябрь, 2015 ел
пәнҗешәмбе

Бүген “Казаноргсинтез” ААҖ территориясендә янгын-тактик өйрәнүләр үтте. Алар Татарстан Республикасы буенча 5 нче Федераль янгынга каршы хезмәт отряды бүлекләренең (киңәшмәле) һәм иң зур Россия химик эшханәләрнең берсенең авария-коткару формированиеләренең көчләре һәм чараларының тактик хәзерләнүләрен планлаштырылыган тикшерү нәтиҗәләре булды.

Бүген “КОМЗ” АҖ ветераннар клубында завод ветераннары хоры катнашучылары булган Дәрвишләр бистәсенең өлкән торучылары өчен гадәттә булмаган формада ликбез үтте. Өлкән кешеләр ункөнлеге нигезендә һәм “Россия ГТХМ 25 еллыгына 25 мактаулы эш” Бөтенроссия акциясе нигезендә Татарстан Республикасы буенча Россия ГТХМ Баш идарәсе хезмәткәрләре 99 нчы Казан мәктәбе янгын сүндерүче кадетлары белән бергә пенсионерлар өчен янгын очрагында һәм нечкә боз өстендә тәртип тоту кагыйдәләре буенча белем бирә торган әңгәмә оештырдылар.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: