2017 елның 28 апреле, җомга

Русия Федерациясе Янгын сүндерү хезмәте көне профессиональ бәйрәме белән чын күңелдән сезне котлыйм. 1649 елда 30 апрельдә Алексей Романов “Наказ о Градском благочинии” ны имзалаган – уд профессиональ янгын сүндерү хезмәтенең беренче рәсми документы. Бе бәйрәм көнендә күп меңле коллекстивка һәм ветераннарыбызга нык сәламәтлек, шатлык, гаилә муллыгын, хезмәттә һәм эштә уңышлар, һөнәри осталык үсүен телим! Туганнарыгыз һәм якыннарыгыз сезгә һәрвакыт аңлау һәм ярдәм күрсәтсен!

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: