30.12.2013

Татарстан Республикасы Гадәттән тыш хәлләр ликвидацияләү һәм кисәтү һәм янгын куркынычсызлыгы тәэмин итү комиссиясе утырышы. Утырыш повесткасы “Татарстан Республикасы гадәттән тыш хәлләр ликвидацияләү һәм кисәтү территориаль подсистемалары Раштуа һәм Яңа ел бәйрәмнәрен үткәрү вакытында халыкка куркынычсызлык тәэмин итү әзерлеге”.

30.12.2013 15:00

УТЫРЫШ ПЛАНЫ

Утырыш башлану вакыты: 30 декабрь, 2013 ел, 15.00 с.

Үткәрү урыны: Татарстан Республкасы Министрлар Кабинеты (Ирек мәйданы, 1) 3 кат, киңәшмәләр залы (ВКС).

Утырыш повесткасы: Татарстан Республикасы гадәттән тыш хәлләр ликвидацияләү һәм кисәтү территориаль подсистемалары Раштуа һәм Яңа ел бәйрәмнәрен үткәрү вакытында халыкка куркынычсызлык тәэмин итү әзерлеге

Утырыш ачышы, кереш сүз – Татарстан Республикасы Президенты бурычларын үтәүче – Татарстан Республикасы Премьер-министры ХАЛИКОВ Ильдар Шәфкатович.

Чыгышлар:

-   Татарстан Республикасы социаль яклау, хезмәт һәм эш министры ШАФИГУЛЛИН Айрат Радинович;

-   Татарстан Республикасы сәламәтлек саклау министры ВАФИН Гадел Юнусович.

Утырыш йомгаклары ясау -  Татарстан Республикасы Президенты бурычларын үтәүче – Татарстан Республикасы Премьер-министры ХАЛИКОВ Ильдар Шәфкатович.

артка

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: