Түбән Камада Леонид Советников "Ел ир-аты" булды-өч тапкыр Россия Федерациясе Федераль янгынга каршы хезмәтнең килешү бүлекчәләренең иң яхшы хезмәткәре

2022 елның 10 марты, пәнҗешәмбе

Татарстан Республикасы буенча Түбән Кама филиалы федераль янгынга каршы хезмәтнең 92 нче отрядының янгын сүндерү-коткару бүлегенең танылган командиры «Ел хатын-кызы. Ел ир-аты: хатын – кыз карашы» республика конкурсында «ир-ат-лидер» номинациясендә җиңүче булды.
Халыкара хатын-кызлар көне алдыннан Түбән Кама Халык иҗаты йортында «сезне ир-атлар сөйли» дип исемләнгән бәйрәм концерты булып узды. Түбән Кама муниципаль районы башкарма комитеты җитәкчесе Рамил Муллин бәйрәм кичәсе кунакларына котлау сүзләре белән мөрәҗәгать итте. Ул барысына да бәхет, иминлек, тынычлык һәм сәламәтлек теләде.
«Ел хатын-кызы. Ел ир-аты: хатын-кыз карашы» республика конкурсында җиңүчеләрне Түбән Кама шәһәре мэры урынбасары Марина Камелина котлады.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: