Балалар рәсемнәрендә коррупциясез дөнья

2023 елның 29 ноябре, чәршәмбе

Татарстан Республикасы Гражданнар оборонасы эшләре һәм гадәттән тыш хәлләр министрлыгында «Коррупциясез Дөнья!». Конкурс 1-17 ноябрьдә узды һәм Министрлык аппараты һәм территориаль органнары, шулай ук ведомство карамагындагы учреждениеләр хезмәткәрләренең балалары арасында үткәрелде. Конкурста 6 яшьтән алып 16 яшькә кадәрге балалар катнашты.

Жюри 28 эшне бәяләде, шуларның 5се 2024 елга коррупциягә каршы тематикалы өстәл календаре битләрендә басылу өчен Конкурс комиссиясе әгъзалары тарафыннан сайланды.

Рәсем конкурсында катнашучыларның барысына да искиткеч эшләре өчен рәхмәт белдерәбез, ә җиңүчеләрне диплом тапшыру тантанасында көтәбез.

Бүләкләү тантанасы Халыкара коррупциягә каршы көрәш көнен (9 декабрь) бәйрәм итүгә багышланачак һәм Татарстан Республикасы Гадәттән тыш хәлләр министрлыгы җитәкчеләре катнашында Казан шәһәре, Академик Губкин ур., 50 йорт адресы буенча узачак

Безнең җиңүчеләр:

1) Чурочкина Елизаветага 9 яшь;

2) Сафаровлар Ралина һәм Булат-10 һәм 8 яшь;

3) Ведехина Ева 8 яшь;

4) Перова Ксениягә 8 яшь;

5) Шаһимарданова Илзирәгә 15 яшь.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: