Татарстан ГТХМ хезмәткәрләре үзенең һөнәри бәйрәмендә журналистларны, Бөтенрусия “Кыюлык йолдызнамәсе” фестиваленең региональ этап җиңүчеләрен бүләкләгән

2016 елның 28 декабре, чәршәмбе

Гадәттән тыш идарәчелек каләм виртуозларын, репортаж мастерларын, оста фотокорреспондентларны, радио алып баручыларын һәм гадәттән тыш блогерларны янгын сүндерүчеләренең һәм коткаручыларның эшен яхшы яктырткан өчен сигезенче тапкыр билгели. Тантаналы бүләкләү Татарстан Республикасы Гамәли янгын сүндерү спорт Дан Залында үтте. Татарстан Республикасы буенча Русия ГТХМ Баш идарәсе башлыгы – Татарстан Республикасы ГТХМ министры Рафис Хәбибуллин янгыннар, гадәттән тыш хәлләр профилактикасы һәм су объектларында иминлек тәэмин итү сорауларында халыкны белдерү өлкәсендә тыгыз һәм нәтиҗәле эш кирәк булганны билгеләде.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: